+380 (97) 822-04-58


Інтерактивна музична лялька "Панночка" 120 фраз українською мовою персикова
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна музична лялька "Панночка".
Лялька вміє розповідати вірші, співати пісеньки, загадує загадки, говорити фрази (120 фраз).
Дитина з радістю буде повторювати за диво - подружкою.
В асортименті 4 види;
Озвучка: українська мова;
Матеріал виробу: тіло - м'яконабивне; обличчя, руки і ноги - ПВХ.
Висота ляльки: 50 см;
Тип живлення: батарейки (входять в комплект);
Розміри упаковки: 53 - 13 - 26 см;
Упаковка: коробка;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LimoToy |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 50 см |
| Матеріал | Комбінований |
| Особливості | Мелодії |
| Тип | Лялька |
| Колір | Рожевий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 13 мм |
| Довжина упаковки | 53 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 26 мм |
- Ціна: 975 ₴
- В наявності
- Код: 12005
975 ₴
+380 (97) 822-04-58
Менеджер-консультант Надіяповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота10:0018:00
- НеділяВихідний

