+380 (97) 822-04-58



Стильний шкільний рюкзак для хлопчиків і дівчаток 42х30х15 см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний рюкзак для хлопчиків і дівчаток, не залишить байдужим жодну дитину!
Рюкзак оснащений двома роздільними великими відділеннями для зручного роздільного зберігання.
Також є безліч відділень менших за розміром оснащених змійками.
Висота сумки 42
Довжина 30
Дно (глибина) 15
Кількість кишень всередині 1
Кількість кишень зовні 4
Кількість відділень 1
Матеріал виробу текстиль
Матеріал підкладки плащівка
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 42 см |
| Глибина | 15 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 491 ₴
- В наявності
491 ₴
+380 (97) 822-04-58
Менеджер-консультант Надіяповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота10:0018:00
- НеділяВихідний

