+380 (97) 822-04-58





Шкільний рюкзак Курчата 42см×30см×12см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкільний рюкзак
Виготовлений із якісної водонепроникної тканини.
Матеріал: Поліестер-нейлон
-1 відділення закривається на підвійній блискавці.
-2 відділення закривається на блискавці.
-Всередині є відкритий карман
-на фронтальній стороні містка карману, що закривається на липучці
- з боків кишеньки для пляшок
- пенал на блискавці
- Якісна фурнітура, потужні стропи, чудове пошиття.
Розмір: 42см×30см×12см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 18 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 31 см |
- Ціна: 617 ₴
- В наявності
617 ₴
+380 (97) 822-04-58
Менеджер-консультант Надіяповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота10:0018:00
- НеділяВихідний






