




Надувний матрац в машину на заднє сидіння з насосом
Наш товар являє собою надувний матрац з додатковою секцією яка розміщується у вільному просторі між передніми і задніми сидіннями, і створює повноцінне спальне місце, що в рази підвищує комфорт при ночівлі в автомобілі. Це найкраще рішення для тривалих подорожей на автомобілі або просто відпочинку на природі.
В комплекті: матрац, насос, дві подушки, дві латки, сумка для перенесення
Багатофункціональність
Секції матраца надуваються окремо, що дозволяє використовувати його як звичайний матрац, що підходить для пікніка або пляжного відпочинку
Якість
Матеріал верхнього шару матраца стійкий до попаданню вологи і прямих сонячних променів, висока якість вінілу дозволяє витримувати навантаження до 400 кг
Безпека і зручність
Матрац виготовлений з екологічних та гипоаллергеных матеріалів. Верхня частина покрита бархатистим шаром, що запобігає зісковзуванню.
Легко миється вологою тканиною.
Компактність
В зібраному вигляді займає дуже мало місця і легко поміщається в зручну сумку чохол, яка не займе багато місця у вашому багажнику.
Характеристики:
Розміри 138*85*45 см
розміри у зібраному вигляді 32*32*7 см
вага 2,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Кількість повітряних камер | 9 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від прикурювача) |
| Максимально допустиме навантаження | 400 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 138 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 45 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Комплектація | |
| Надувна подушка | 2 шт. |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Керівництво по експлуатації | Так |
- Ціна: 1 025 ₴
- В наявності
1 025 ₴
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота10:0018:00
- НеділяВихідний

