




Матрац надувний з двома подушками Intex і ручним насосом 137-191-25 см
Матрац надувний з подушками Intex і ручним насосом 137-191-25 см

Всі матраци Intex Classic Downy стандартної серії Dura-Beam® виконані у синіх кольорах, що робить їх менш мазкими і практичними, порівняно з іншими, більш вишуканими моделями. Такий матрац стане незамінним атрибутом для тих, хто любить часто: приймати гостей, подорожувати або відпочивати на природі.
Виготовлені матраци Intex Classic Downy по новітній технології Fiber-Tech, яка являє собою тисячі надміцних вертикальних волокон, і якщо порветься одна або кілька ниток, це ніяк не позначиться на структурі та формі надувного матраца.
Також, при виготовленні використовуються спеціальні поперечні перегородки, розташовані всередині каркаса, які виконані за інноваційною технологією Dura Beam. Дана технологія, на відміну від технології Wave Beam з перегородками з ПВХ, передбачає використання великого числа високоміцних волокон, для виготовлення перегородок, які не витягуються і не деформуються в процесі експлуатації надувного матраца чи ліжка. Тим самим забезпечується твердість і стабільність усього каркаса. Тому матрац не промінается і не продавлюється протягом усього терміну служби. Це забезпечує сприятливий здоровий сон і відпочинок.

• Анатомічно правильна структура - ліжко підлаштовується під контури Вашого тіла, забезпечуючи коректну підтримку під час відпочинку;
• Водонепроникність - волога не потрапляє всередину, так як основа вироби виконана з ПВХ, тому ліжко легко використовувати в якості матраца для плавання.
• Комфорт - модель покрита м'яким флоком і приємна на дотик;
• Довговічність - виріб не деформується і відмінно зберігає форму навіть при частій експлуатації з періодичним зберіганням;

- Серія: стандартна серія Dura-Beam®;
- Колір: синій;
- Вид: Full;
- Кількість місць: 1.5
- Ширина: 137 см;
- Довжина: 191см;
- Висота: 25 см;
- Технологія (внутрішня ситема): Fiber-Tech™;
- Конструкція: поздовжня, вертикально-балкова конструкція c «Fiber Tech»;
- Максимальне навантаження: 170 кг;
- Матеріал: сильний протестований матеріал ПВХ (вініл);
- Щільність матеріалу: 0.5 мм;
- Покриття: флокіроване;
- Товщина покриття: 0.38.

надувне ліжко,
2 подушки,
ручний насос,
самоклеюча латка,
інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Колір | Синій |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Механічний ручний |
| Максимально допустиме навантаження | 190 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 1370 мм |
| Висота | 250 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | велюрове покриття |
| Нижня сторона виробу | гума |
| Бічні стінки виробу | гума |
| Комплектація | |
| Надувна подушка | 2 шт. |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Так |
| Латка-самоклейка | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Ні |
- Ціна: 1 035 ₴
- Готово до відправки
1 035 ₴
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота10:0018:00
- НеділяВихідний



